Özel Mutlukent Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu

Mutlukent Sürücü Kursu 2011 yılında faaliyete geçmiştir. Kurumumuzun kurucusu Mehmet Ali YURT’tur. Bugün 12 araçlık filomuzla otomobil, otobüs ve motosikletler için sürücü belgeleri vermekteyiz. Modern klimalı sınıflarımız uzman eğitim kadromuzla hem teorik eğitimlerimizi, hem de usta eğitici kadromuzla direksiyon eğitimleri vermekteyiz.

Kayıt–kabul ve teorik eğitimlerimiz Çayırova Emek’te bulunan kurs binamızda yapılmaktadır. Konum olarak Gebze’nin gözde semtlerinden Yenikent Mahallesiyle yan yana bulunmaktayız.

Direksiyon eğitimlerimiz ise Veysel Karani Caddesi- Ragıp Demirkol Bulvarı- Muammer Aksoy Caddesi- Rahmi Dibek Caddesinde akan trafikte yapılmaktadır.

Kurum olarak kursiyerlerimizin hem teorik hem de direksiyon eğitimlerine son derece önem göstermekteyiz. Direksiyon eğitimlerimiz bay bayan usta öğreticilerimizce bire bir olarak verilmektedir.

Her daim kursiyerinin hizmetinde olan Mutlukent Sürücü Kursu, her ay açılan kayıt dönemlerinde Çayırova ve Gebze’nin en çok tercih edilen sürücü kursu olup kursiyerlerinin % 98’i başarı ile mezun olmaktadır.

Misyonumuz; Kursiyerlerimizin trafikte bilinçli bir sürücü olarak yetişmesidir. Kursumuzda eğitim alan adaylara bakış açımızın Eğitim ve Öğretim odaklı olması, insanın ve eğitimin önemini benimsemiş ve bunu kursiyerlerine aşılamayı gaye edinmiş, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak eğitimi ve başarıyı en üst seviyeye çıkartmaktır.

Referansımız; Bizden sürücü sertifikasını alan kursiyerimizdir.

 

TOP